Muži

Situace, kde se zaručeně (ne) seznámíte

„Seznámit se lidé mohou zásadně ve společnosti, a jestliže nevyrazíte někam do restaurace, kavárny, na ples nebo na diskotéku, nemůžete se divit, že zůstanete na ocet.“ Tak něco takového se můžete dočíst na mnoha místech, přičemž tyto názory se opírají o jeden společný bod. A tím je společenský život.
pár se drží za ruce
Ale ruku na srdce, víte, že podle jisté statistiky jsou právě nejšťastnější páry, co spolu vydrží po celý život, seznamovány díky „šťastným náhodám“? Pojem „šťastná náhoda“ vlastně neexistuje, neboť ve vesmíru se vše řídí složitým komplexem myšlenek. Velice zjednodušeně řečeno to znamená, že naše myšlenky nejsou mrtvé, šíří se energetickým éterem a ovlivňují okolní prostředí. Možná jste již slyšeli o pojmu „kolektivní vědomí“, každičká myšlenka každého člověka v něm spoluvytváří jednotný planetární názor a vždy záleží na jejich kvalitě, jsou tedy buď konstruktivní, anebo destruktivní.
A tím se přibližujeme k jádru věci. Svými myšlenkami si totiž přitahujeme (vědomě, nebo nevědomky) své protějšky. Zda jsme pro někoho přitažliví, nemusí být zdaleka dáno našim vnějším vzhledem, tvarem postavy, barvou vlasů, očí, nebo dokonce šatů a rtěnky. Přitažlivost je určité charisma, co z nás vyzařuje, a citliví lidé velice záhy rozeznají upřímnost od falešné masky.
polibek u lavičce

Volně a nenuceně

Pokud máte zájem se s někým seznámit, může to být kdekoli. V autobuse, na chodníku ve městě, na procházce v parku, na cyklistickém výletu, na vodácké výpravě. Kdekoli. Podmínkou je pouze vyzařovat svou myšlenku. Někteří mystici dokonce doporučují v mysli vytvářet představu, že už se někdo takový objevil, že už se znáte, a že jsou jeho kvality takové, jaké si přejete. Zní to možná překvapivě, ale realita v tomto smyslu spolehlivě funguje. Není tedy žádoucí vysedávat třeba zrovna v baru, který vám nesedí. Seznamujte se jen tam, kde se cítíte v bezpečí, a kde vám to vyhovuje a dotváří váš životní styl.

Knihovna, sport, pracoviště

Klidně si zajděte do knihovny, když jste vášnivou čtenářkou, věnujte se svým zálibám tak, jako dosud, provozujte rekreační běh parkovou zelení, vydejte se na horskou túru, kde se nepohybují jen medvědi, ale také lidé,seznamování se může odehrát i v rámci zaměstnaneckých vztahů, dokonce i telefonicky prostřednictvím rozhovoru v průběhu pracovních záležitostí. Základem je pouze zůstat sama sebou a neměnit své zvyklosti. Upřímnost k sobě přitahuje upřímnost a faleš zase faleš.