Muži

Girls´ night (at home)


1.    Alkohol
Teď je ten správný čas na nějaké to holčičí pití. Výběr je samozřejmě na vás, pro tyto příležitosti je skvělé třeba víno, cidery nebo různé koktejly. Můžete si je nakoupit v supermarketu již udělané, nebo si je sami vyrobit. A co takhle vyzkoušet Margaritu? Máme pro vás skvělý recept!
nápoj limetka
Domácí mražená Margarita:
Ingredience:
§  1/2 hrnku šťávy z limetek
§  1/2 hrnku šťávy z citronu
§  1/4 hrnku třtinového cukru
§  2 hrnky ledu
§  1 hrnek tequilly
§  1 hrnek Triple Sec (pomerančový likér)
 
Postup:
Všechny ingredience (kromě tequilly) vložte do mixéru a promíchávejte, dokud nebudete mít tu správnou konzistenci ledové tříště. Přelejte například do karafy a zalejte tequillou. A je okamžitě k podávání!
Tip:
Skvělá je i z jahod, či růžového grepu!
2.    Filmy
Vyberte od každého něco! Bláznivou komedii nebo romantickou „slaďárnu“? Vyberte nejlépe něco, co už všechny znáte. Můžete si u filmu zavzpomínat, a nic vám nebrání ani v povídání. Tady je několik nápadů pro vás:
Pařba ve Vegas
Je třeba k tomu vůbec něco říkat? Kdo by neznal „pařby“? V podstatě je jedno, který díl zvolíte (Vegas pokračuje „Pařbou v Bankoku“ a „Na třetí“) Sexy herci, neskutečně komické situace, a nakonec všeho šťastné rozuzlení dělají perfektní film pro tento večer.
Zápisník jedné lásky
Naprostá klasika, pokud si chcete společně poplakat nad nekonečně romantickým milostným příběhem. A pokud byste chtěli spíše něco novějšího, určitě můžeme doporučit například Charlieho malá tajemství.
večeře s přáteli
3.    Jídlo!
Co ještě chybí, když máme skvělou společnost, dobré pití a film? Samozřejmě něco na jídlo! Pro trochu lenivější z nás je tady samozřejmě donáška. Jednou za čas si určitě můžeme takhle dopřát. Nejlépe něco hodně nezdravého, ať to stojí opravdu za to. Pokud jste však obdařené kuchařky, nebo třeba jen odhodlané, můžete si něco ukuchtit společně! Může to být opravdu skvělá zábava.
Teď zbývá už jen popřát skvělou zábavu!