Elektro

Vztahy mužů a žen ve statistických údajích


Více než polovina zavražděných žen byla usmrcena svým bývalým partnerem.Pochopitelně, zásadní roli takového závažného trestného činu hraje motiv a motivaci zavraždit někoho, koho neznáme, a kdo nám do života vůbec nezasahuje, může mít jen psychopat a duševně chorý. A těch je naštěstí velmi málo.
objetí muže
Téměř všichni muži v produktivním věku nejsou schopni sexu každý den, natož pětkrát až sedmkrát za den.  Ano, takový je bohužel trend a částečně si za to mohou muži sami. Změna životního stylu, změna postoje k sobě samému, změna stravovacích zvyklostí není totiž snadná a ne každý muž se o ni pokusí, natož zvládne. Jsou ale mezi námi muži, kteří se mohou milovat třeba i desetkrát za den – každý den, jen kdyby měli více času nazbyt. Ale takových je opravdu málo.
odpočinek v horách

Muži, jejichž partnerky jsou atraktivní, jsou podle statistik spokojenější

Jisté je, že fyzický vzhled hraje ve vztahu důležitou roli, každý tělesný defekt působí neblaze na naše podvědomí a stáváme se frustrovanými. Vždyť každý člověk se snaží vytvořit si kolem sebe prostředí pokud možno funkční a zároveň estetické, proč by jinak malíři malovali obrazy, sochaři tvořili svá díla a architekti projektovali krásné stavby? Nemělo by přece smysl tvořit něco škaredého, co se nám nelíbí. Pohled na atraktivní ženu muže tedy samozřejmě těší, každý chlap má ovšem jiný vkus a ta, která se líbí Petrovi, nemusí vyhovovat Milanovi.
Kouření má vliv na mužskou neplodnost. Neblahý vliv, samozřejmě.O tom není pochyb, kdyby si lidé dostatečně uvědomovali, co všechno kouření v těle způsobuje, kdyby trávili alespoň týden v jednom kuse s umírajícími lidmi na rakovinu, možná by změnili ke kouření svůj postoj. Kouření má vliv i na kvalitu spermií a kuřákům se také rodí čím dál tím více defektních dětí. Postižené dítě, to je pak utrpení nejen pro něj samotné, ale i pro jeho rodiče. Zamyslete se nad sebou, kuřáci.

Uvádí se, že muži byli první, kdo nosil boty na vyšším podpatku

Ženy prý začaly nosit boty na podpatku, aby byly více mužnější. Každopádně tento zvyk z počátku 17. století se dnes posunul někam jinam. Vyšší podpatek ženám sluší, ale nesmí se to přehánět. Bortí se pak klenba chodidla a způsobuje to problémy s páteří. Ale pohled na bosé nohy v botách na podpatku, na obnažené kotníky v této poloze s vyvýšenou patou vzrušuje více mužů, než si myslíte.