Elektro

Jak být ideální mužem

Ženy často touží po dokonalém protějšku, který ji bude od rána do večera vyprávět, jak je nádherná, nosit ji kytice, chystat snídani do postele a on sám bude mít dokonalou postavu, práci, vzdělání.
Jenže realita je většinou někde jinde a dámy jsou pak nemile překvapeny, když po zamilovaném období sundají růžové brýle a zjistí, že ten člověk, který pro ně byl tak perfektní, není tak starostlivý, empatický, pozorný a zkrátka dokonalá polovička. Není pak divu, že se pak mnoha párů rozchází, případně pokud se stihlo vzít, rozvádí.
tác se snídaní
Jak tomuhle tvrdému pádu do reality zabránit nebo jej alespoň trochu zbrzdit? Není to tak těžké, jak se zdá, ale bude to chtít trochu snahy.
Nejdříve je třeba si uvědomit, že ačkoliv vaše drahá polovička krásná a opravdu se vám líbí, pokud vás nemá ráda takového, jaký jste, nesnižujte se a nedělejte ze sebe někoho jiného, jen abyste ji ohromili. Po čase vás to totiž stejně rychle přestane bavit a budete na stejném místě, jako před tím. Pokud vám tedy žena opravdu stojí za to a chcete něco změnit, udělejte to přednostně kvůli sobě.
Zkuste se nejprve zamyslet nad tím, kým byste sami chtěli být. Pokud chcete být větší gentleman, nebojte se toho. Stačí zapřemýšlet nad tím, jak by se měl chovat, již zmíněný ideální partner. Všechno to chování, které se očekává je samozřejmě bráno s nějakou nadsázkou, takže si jej upravte dle svých potřeb. Nikdo po vás přece nechce, abyste každý den vstávali v pět ráno a připravovali obrovské snídaně. Stačí jen třeba zajít do obchodu, koupit pečivo, po cestě utrhnout květinu, uvařit kávu a je hotovo. Uděláte tím obrovskou radost a ani jste se nemuseli tak namáhat.
Stejně tak stačí, když vidíte, jak se vaše přítelkyně chystá s vámi někam ven, pochválit její vizáž. Určitě to ocení a bude mile potěšena tím, že jste si všimli, že se snaží být krásná.
muchlování na dece
Netřeba dělat obrovské projevy vaší nehynoucí lásky. Stačí tyto malé krůčky, lichotky a skutky, které ovšem mají velkou váhu a není na nich nic těžkého. Pokud vás střed vašeho zájmu má rád, nebude se tomu bránit, ale naopak jí to bude velmi příjemné a budete v jejich očích růst.
Být ideálním mužem není až tak těžké, stačí si občas projevit něžnější stránku, ale zároveň nezapomínat na sebe a neměnit se kompletně kvůli ženy, která o to stejně nestojí.