Děti

Moderní trendy v čištění vody

Moderní trendy se neustále posouvají kupředu a mají co říct i v oblasti čištění bazénové vody.

Jestliže jste doposud znali pouze chlorovou chemii do bazénu, tak bezchlorová bazénová chemie vás v mnohém překvapí. Chlor je totiž v běžném bazénu, kde se čistí voda pomocí těchto přípravků, které tuto látku obsahují, vlastně v každé kapce. Což často neprospívá naší pokožce a navíc všechna voda tak nějak zajímavě „voní“, spíše si řekneme, že zapáchá.
starší muž v bazénu

Bromová chemie

Chemie bez chloru se nazývá bromová. Tento typ je vhodný nejenom do běžných bazénů, ale také zejména do vířivek. Přípravky obsahují aktivní brom. Jedná se o přípravky, které jsou stoprocentně spolehlivé a také bezpečné. Většinou bývají k dispozici ve formě tablet.
bazén modrý

· Mohou se označovat názvem bromine tabs. Mají vysoký podíl účinné látky. Ta zajistí, že voda bude stabilní po dlouhou dobu. Tento přípravek je vhodné používat do vod, které jsou výrazně oteplené. Proto se doporučují používat například pro udržení optimálních podmínek ve vodě, která se nachází v relaxačních whirlpoolech. Výhodou je rozhodně absence nepříjemného zápachu. Dávkování je snadné a jednoduché, stejně jako u použití u jakýchkoliv jiných tablet. Tyto přípravky mají stejnou účinnost, jako je tomu v případě chlorových přípravků.
plavecký bazén

· Přípravky je možné používat také do domácích zahradních bazénů. Bez omezení je můžete v klidu použít do svého typu. Hodí se pro úpravu vody, místo tablet na bázi aktivního chloru. S těmito výrobky už pro vás relaxace ve vířivce či v bazéně bude pouze milou a příjemnou záležitostí bez jakýchkoliv starostí. Už nebudete muset myslet na to, že voda nepříjemně zapáchá. Pouze si budete užívat vůni vody a bude své tělo moci nechat hýčkat ve whirlpoolu, vířivce či v bazénu. Určitě poznáte ten rozdíl.

· Vybírat si můžete hned z několika různě velkých balení.