Děti

Výhody vestavných skříní

Vyřešit ukládání ošacení a jiných potřebných věcí v menších bytových prostorech je někdy oříšek. Nemáte-li dostatečné prostory nabízí se jedinečná možnost využití vestavných skříní a nahradit jimi skříně klasické nebo nábytkové stěny. Vestavnou skříň si nemusíme pořizovat pouze z nutnosti nedostatku místa, ale může se stát také osobitým a vkusným doplňkem bydlení. Skříněmi s posuvnými dveřmi získáte prostor s velkým potencionálem úložných ploch. Jsou vhodné do každé místnosti. Výborně doplní obývací pokoj i ložnici.

vkusný pokoj

V porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru. Vnitřky skříní si můžete nechat libovolně a podle potřeby sestavit policemi, šatními tyčemi nebo drátěným programem. Vestavné skříně je možné umístit i do komplikovanějších prostor jako jsou podkroví, kouty a výklenky. Můžete si vybrat ze skříní volně stojících nebo vestavěných ve zdi. Vestavné skříně jsou velice praktické a flexibilní a máte vždy uklizeno. Vhodnou volbou jsou vestavné skříně s posuvnými dveřmi. Šetří nejen místo, ale opticky zvětšují místnost. Informace získáte také na .

Každá skříň má svá specifika podle finálního umístění. Pokud vás při výběru skříně limituje cena, nezoufejte si, pořídit ji můžete i v levnějším provedení. Vše záleží na výběru materiálu, počtu dveří a množství a kvality doplňků. Vestavné skříně jsou tedy dostupné pro každého. Není tedy divu, že se těší stále větší popularitě, protože každý si může nechat tzv. ušít skříň přímo na míru.

postel a skříň

Mezi nesporné výhody vestavných skříní patří
– optimální využití plochy
– vkusný doplněk bydlení
– vnitřní uzpůsobení skříně podle vašich potřeb
– variabilita umístění skříně

Skříň si můžete zakoupit hotovou nebo si ji můžete nechat vyrobit na zakázku. Druhá možnost vám nabízí větší výběr modelů, precizní zpracování i možnost poradenství od odborníků.