Nákupy

Jak zjistíte, že čas na výměnu dveří?

Opravdu si myslíte, že byste nejraději ještě ke všem bezpečnostním zámkům váš přístup do rodinného domku anebo i do bytu pojisti uzavřením na petlici, abyste se tak vyvarovali nevítané návštěvě? Jestliže vás v poslední době přepadají tyto pocity anebo dokonce nemůžete spát a míváte noční můry a nejste si z nějakého důvodu ve svém obydlí jistí, pak pro vás máme skvělý tip!

dveře uzavřené na petlici

PVC dveře Ostrava s unikáním bezpečnostním kováním, které zaručí bezpečí i při vaší zapomnětlivosti zamykat váš vchod do bytu! Tento systém vyniká střelkami, které automaticky vyjedou při každém zavření či zabouchnutí dveří. A vy si tak můžete být jisti, že se k vám už zloději nevloupají, obzvláště když jste zrovna zapomněli zamknout. Toto bezpečnostní kování totiž už nevyžaduje zajištění klikou či zamčení klíčem, jak jste byli dosud navyklí. Neodešli jste z domu, dokud jste neotočili klíčem na dva západy a pak ještě vyzkoušeli klikou, zdali je zavřeno? Ano, tak to možná fungovalo u starých „plasťáků“, ne však u těchto Ostrava PVC dveře. Při zavření totiž střelky zabezpečí vaše dveře zároveň i proti prohnutí a plně dotěsní, aniž byste použili klíč. Výrobce tento produkt dodává konečnému spotřebiteli automaticky a standardně s bezpečnostní vložkou.

vchodové bílé dveře

Máte zvláštní požadavek na barevné zpracování? I to vám výrobce splní a nabízí pestrou škálu barev v odstínu červené, modré, quartz, tmavě zelené, amaretto, walnuss terra, oregon, antracit, palisandr. Určitě si vyberete. Anebo, pokud jste našli zalíbení v přírodě, nejspíše se vám zalíbí odstíny břízy, zlatého dubu, tmavého dubu anebo ořechu.
Vy si můžete samozřejmě vybírat z celoplastových, ale stejně tak i z prosklených dveří. Skleněné výplně mnohdy zaujímají velký prostor, proto je třeba jim věnovat náležitou pozornost. Sklo navíc propouští i světlo, je tedy vhodné zauvažovat, do které místnosti je umístíte tak, aby i na vaši chodbu dopadalo světlo.