Podnikání

Pronájem vozu z půjčovny dodávek v Praze pro pobyt v Českém ráji

Dodávky si lidé pronajímají pro převážení objemného a těžkého nákladu, který se nevejde do zavazadlového prostoru ani do přívěsného vozíku, ale to není jediný důvod. S vozidlem z půjčovny dodávek Praha se můžete vypravit na víkendový nebo vícedenní pobyt, zorganizovat sportovní akci, putování za historickými památkami a poznáním neznámých končin a přírodních krás. Rádi bychom vám nabídli tip na výlet do Českého ráje, který není sice exotickou destinací v přímořském letovisku, ovšem to neznamená, že by tu nebylo co nalézat a obdivovat.

koupání v Českém ráji

Zavazadlový prostor a kabina dodávek jsou natolik objemné, že pojmou nadstandardní množství zavazadel, můžete mít v jednom voze vybavení pro veškerý komfort při pobytu v přírodě a můžete pohodlně vézt s sebou jízdní kola na přívěsu nebo nosiči kol na tažném zařízení.

Český rá

Cyklistika v Českém ráji

Český ráj je rájem i pro milovníky cyklistiky, můžete se tu pohybovat s dodávkou i na kolech po dobře značených cestách a silnicích druhé a třetí třídy a užít si rozmanitost krajiny, která v turistických průvodcích zaujímá přední místo v České republice. Z těch nejzajímavějších míst namátkou můžeme jmenovat Přírodní park Maloskalsko, Kozákov, Klokočské průchody, zřícenina hradu Rotštejn, obec Tatobity, Riegerovu stezku v údolí řeky Jizery v Semilech, či Zlatou stezku Českého ráje mezi Hrubou Skálou a Turnovem.

Za Dolomity nemusíte až do Itálie – o existenci Bozkovských dolomitových jeskyní v Českém ráji moc lidí neví, je to ale škoda, neboť jde o významnou Národní přírodní památku o rozloze necelých šesti hektarů. K jeskyni se pohodlně dopravíte dodávkou a můžete odtud podniknout výlet ke sklářské huti v údolí Kamenice. Výlet lze prodloužit na celodenní putování, sklářská huť se nachází v sousedství vlakové stanice Jesenný a odtud se můžete vypravit do Tanvaldu a dále do Harrachova Mýtin, odkud je nádherný výhled na panorama tohoto krkonošského letoviska v pozadí s Čertovou horou.