Nákupy

Objevte kvalitní značku Castelli

Pokud hledáte špičkovou kvalitu v oblasti oblečení v cyklistice, jasnou volbou pro Vás je italská značka Castelli. Podávejte s tímto oblečením skvělé výkony anebo se jen můžete při jízdě cítit dobře.

Jednička v cyklistickém oblečení

Moderní barvy, střihy, materiály – to je vše je italská značka Castelli C-store, která je jedničkou v produkci cyklistického oblečení. Značka udává celosvětově směr výroby cyklistického oblečení snad od té doby, co cyklistika spatřila světlo světa. Je nejen autorem přiléhavého oblečení, ale také jako první přišla se zadní kapsou na drese anebo použila umělých vláken. Ale to samozřejmě v bohaté historií této značky není vše. Přišla s prvními cyklistickými rukavicemi a revolucí byly kalhoty s použitím Lycry, která je charakterizována vysokou pružností.

Kolo

Značka Castelli samozřejmě neusíná na vavřínech. V dnešní době zvyšuje technologickou úroveň svých materiálů a pracuje s aerodynamickým materiálem jersey. Díky tomu oblečení vyvolává pocit, jako kdyby bylo Vaší druhou kůži. Samozřejmě nezapomíná využívat výhod nanotechnologií, která danému kousku oblečení zaručuje vodoodpudivost a prodyšnost. A to, že Castelli patří mezi špičku ve svém oboru opírá o to, že nic ve výrobě nepodceňuje a každý svůj kousek nechává testovat profesionálním týmem Cannondale-Garmin.

cyklististický závod

Kdo je Castelli?

Značka Castelli vznikla v Miláně roku 1876 jako Vittore Giany. Svůj nynější název získává po příchodu Armanda Castelli, kdy pod jeho vedením značka začne nabírat nový směr a soustřeďuje se čistě jen na cyklistiku. Nynější podobu značka získala v roce 1974 kdy se ve znaku objevil škorpion v červeném poli a ustálil se i název Castelli. V dnešní době patří značka mezi lídry na trhu s cyklistickým oblečením. Je oficiálním dodavatelem dresů pro lídry závodu Giro d`Italia a v minulosti například oblékala na olympijských hrách v Atlantě MTB team.

Jak vybírat velikost

Při výběru velikosti doporučujeme dávat pozor. Jak je známo, tak Italové jsou velmi drobné postavy. Proto doporučujeme brát si o jedno až dvě čísla větší velikost. Záleží dost na střihu a kolekci. Pokud tedy nehledáte kompromisy je tato značka pro Vás jako stvořená.