Podnikání

Když scházejí peníze

Pokud se podnikateli nedaří, ocitne se nejednou lehce i v citelné finanční tísni. A v tu chvíli není ani tak důležité to, jak se do ní dostal, jako spíše to, jak s ní co nejdříve skoncovat.
Takovým řešením nastalé situace je pak nejednou půjčka. Jednoduše proto, že se jedná často o ten nejrychlejší způsob, jak se dostat k postrádaným penězům, jak zaplatit vše, co je potřeba. Což ale platí jedině pro případy, kdy se dotyčný rozhodne pro takový typ půjčky, jenž je v daném okamžiku ideální. Protože není půjčka jako půjčka.polské dvacky.jpg
Když má dotyčný podnikatel skutečně vážné problémy, nejednou padne jeho volba na finanční produkt jménem nebankovní americká hypotéka Hypoteka-bez-registru. A to proto, že právě ta je přímo ideální volbou pro ty, kdo neoplývají tím, čím má oplývat ideální žadatel z pohledu bank.
Pokud má takový člověk nízké příjmy a s tím související nikterak dobře vyhlížející daňové přiznání, pokud má tento záznam v registrech dlužníků a další problémy, je pro banky nezajímavý a žádat tak o půjčku v těchto by bylo jenom mrhání časem. Zatímco u nějaké té nebankovní hypotéky to problém v žádném případě být nemusí. Zde je totiž hlavní to, aby byl dotyčný schopen dát do zástavy za půjčené peníze nemovitost a aby měl z čeho posléze splácet, zatímco vše ostatní je podružné.
A tak je rozumné obrátit se rovnou na nebankovní sektor. Tady lze totiž zažádat více než jednoduše, podmínky půjčky tu lze flexibilně nastavit tak, aby poskytovatele uspokojovaly a přitom nečinily ani dlužníkovi žádné problémy, a peníze tak mohou být po vyřízení všech náležitostí a podpisu smlouvy převedeny na žadatelův účet v rekordně krátkém čase. Bez zbytečné byrokracie, bez zdlouhavého prověřování, bez placení čehokoliv předem.mince ve sklenici.jpg
A když pak dotyčný své peníze – až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti – dostane, může s nimi nakládat dle svého uvážení a splácet je klidně i po velice dlouhou dobu, i s možností splacení předem zdarma.
A jsou tu i další důvody, proč podobní podnikatelé volí nebankovní hypotéku. A je to jejich moudrá volba.