Podnikání

Chcete mít firmu bez starostí?

Ať už je někdo motivován k podnikání čímkoliv, nedosáhne toho vytouženého, dokud nemá svůj vlastní podnik, který by mu patřil a ve kterém by se mohl realizovat. Bez nějaké té soukromé firmy se prostě podnikat nedá. A kdo ji chce mít, ten si ji musí založit, protože nic podobného nevznikne samo od sebe. Nebo vy jste snad někde viděli růst akciové společnosti na polích, společnosti s ručením omezeným na stromech nebo třeba velké holdingy ve stáji? Ne, že?

firemní kancelář

Každý, kdo chce svoji firmu, si ji prostě musí založit. A teprve pak je z něj skutečný podnikatel. Ovšem my lidé jsme různí, a to platí i pro podobné zájemce o podnikání. A zatímco tak někdo nemá problém s tím sebrat se a jít si na úřady vznik jeho firmy vyřídit, jiní do toho nemají moc chuti nebo se jim to i vysloveně příčí.

A co mají dělat ti, kdo by chtěli podnikat, aniž by si kvůli této své touze založili svůj podnik sami? Ti mají naštěstí na výběr. Mohou se rozhodnout klidně i pro to, že si nechají onu svoji firmu založit od někoho jiného.

firemní budova

Ale na koho se obrátit? Kdo jim takovou službu nabídne a kdo jim v tomto také doopravdy pomůže a nebude jenom profitovat z planých slibů? Pokud člověk shání nějakou nabídku společnosti na prodej, měl by si zvolit za pomocníky jednoznačně profesionály, kteří se této problematice věnují, kteří umí firmy zakládat a pak je prodávají dál. Jenom tady se totiž zájemci nespálí. A když těmto vyhovuje nabídka společnosti s ručením omezeným specializované na výrobu, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, se základním kapitálem ve výši osmnácti tisíc korun, mohou ji mít velice rychle a pohodlně. A ani celých deset tisíc korun to nestojí.

Takovou společnost s ručením omezeným tedy vlastně stačí i jenom chtít. A kdo chce, může si ji u dobrého poskytovatele koupit. A dokonce si vybrat z dostatečného počtu nejrůznějších firemních názvů.