Ženy

Co vše patří k bazénu?


Pokud si člověk usmyslí, že si pořídí bazén, nic mu nebrání v tom, aby svůj záměr i zrealizoval. Samozřejmě pokud na to má peníze.

Ovšem než si člověk nějaký bazén pořídí, měl by se nad svým přáním zamyslet. Aby potom nehonil pozdě bycha, až by přišel na to, že není vše tak, jak si to představoval. Některé bychy totiž sice dohnat lze, ale některé také ne, a to by mohlo být nemilé.
bazén v noci

Předně by se měl onen kupující už v předstihu zamyslet nad tím, má-li onen bazén vůbec kam dát. Nesmějte se – představa, že tento bude stát u paneláku na hustě zastavěném sídlišti a uvažovat, kam dát bazén zabírající pomalu celou šíři ulice, zase až tak úsměvná být nemusí. Bazén musí nezbytně vyhovovat jak požadavkům na velikost ze strany budoucího majitele, tak i jeho reálným možnostem. Ani zahradu, ani jinou plochu, jež člověku náleží, nenafouknete.

A když potom člověk potřebný prostor má, měl by se zajímat nejen o to, co bude jeho bazén obklopovat, ale i o to, co se pořídí do něj. Protože bazén bez patřičného příslušenství sice možná poslouží svému účelu, ale přece jenom to není ono.
bazén v noci

Pokud člověk není v záležitostech bazénů zběhlý, přijde mu u tématu bazénové příslušenství info určitě vhod. Protože by měl mít vše, co je k takovému bazénu záhodno mít, neměl by zapomenout na nic, co by mu pak mohlo i dost citelně scházet.

Zapomínat by se zásadně nemělo na:

a) bazénové vysavače, lhostejno zda ruční nebo samochodné

b) plováky

c) hadice

d) či jiné příslušenství

Vždyť čím byste chtěli čistit stěny a zejména dno napuštěného bazénu, ne-li vhodným vysavačem, že? Snad ne osobně v potápěčském skafandru nebo dokonce vlastnoručně zhotovené miniponorce!

Na co byste chtěli pokládat chemické přípravky určené k rozpuštění ve vodě, ne-li na plováky? Žádali byste snad po koupajících se, aby si brali třeba chlórové tablety do kapes plavek?

A takových problémů by mohlo být, kdybyste na něco z příslušenství zapomněli! A tak nezapomeňte.