Nákupy

Optimalizace pro vyhledávače

Praha – naše hlavní město. Je krásné, historické, ale zároveň moderní a zřejmě každý z nás je na naše hlavní město pyšný. Jestli se ptáte, zda naše společnost sídlí právě v hlavním městě, tak nesídlí. Naše firma má sídlo na jiném místě, ale díky naší rozšířené působnosti jsme již spolupracovali s mnohými klienty právě z hlavního města.

aplikace

K tomu, abychom pomohli vašim stránkám na vrchol nepotřebujeme pracovat z hlavního města. Jednáme s klienty především pomocí internetu, takže formou e-mailů nebo telefonicky. Setkání domlouváme až v případě, že je klient takovému jednání nakloněn, protože jinak žádné zbytečné schůzky nepotřebujeme. Setkání zdržuje jak vás, tak i nás od naší hlavní náplni práce a tou je jednoznačně počítač a internet. Celá problematika SEO se totiž točí pouze kolem toho, abychom vašim stránkám pomohli a ve vyhledávačích byly na předních pozicích. Klienti totiž mají nejčastěji problémy s tím, že mají špatně nastavené weby a neznají tuto problematiku. Jakmile se pustíme do práce, zajistíme, abyste se pomocí vybraných klíčových slov posunuli výše do popředí ve vyhledávačích. Jakmile pak na googlu zadáte klíčové slovo, už nebudou vaše stránky k nenalezení, ale uvidíte je na předních pozicích. To opravdu umíme.

Buďte vidět

Mnoho klientů se zajímá o seo Praha, protože jsou z hlavního města. Naše působnost je velice rozšířená, proto s vámi můžeme spolupracovat, ať už pocházíte z jakéhokoliv místa v České republice.

· Naše hlavní město vyniká mnohými přednostmi. Jedná se o největší město u nás. Je potřeba zmínit také jeho historickou hodnotu. Má mnoho zajímavých památek, ale zároveň se stíhá v potřebných ohledech držet i moderních trendů. Sídlí zde spoustu větších i menších firem a právě ty se chtějí prosadit a chtějí na sebe konečně upozornit.

· Nejdou vaše stránky stále vidět? Jste na internetu téměř neviditelní? Nevíte, co s tím? Vyzkoušejte naše služby.

technologie

Zaměřujeme se na:

On-page faktory

Návrh klíčových slov – podle klíčových slov vás lidé mohou na internetu nalézt. Vybrat si je můžete sami nebo vám s tím můžeme pomoci.

Analýza – kontrola webu, která zajistí, že případné chyby opravíme.