Nákupy

Bydlení po celý rok v dřevostavbě

Přírodní materiály jsou stále jedny z nejžádanějších. Nejenom jako dekorace a interiérové doplňky, ale také samozřejmě jako celé budovy. Proto existuje název dřevostavby. Podobné objekty se dají pořídit také jako mobilní domy. Podívat se můžete na pár příkladů a jistě Vás příjemně překvapí nejenom precizním a kvalitním zpracováním, ale také nízkými měsíčními náklady, svou vyvážeností a stabilitou, co se celkového bydlení týče a především také moderním vnitřním zázemím, které upoutá pozornost a kde se Vám bude skvěle bydlet.

Bydlete ve vlastním

Dřevěné mobilní domy celoroční mohou poskytnout plnohodnotné bydlení po celý rok. Najdete v nich vše potřebné, jako kdybyste bydleli v klasickém zděném obydlí. Nepoznáte ani rozdíl.

dressing-room-1137941_640

Obydlí typu Lavaro se zateplují speciální technologií stříkané pěny, takzvaná PUR pěna je jednou z nejmodernějších zateplovacích systémů u nás v České republice. Pomocí této technologie se již běžně zateplují střechy novostaveb a dalších objektů kde nechceme, aby nám unikalo teplo.

rekreační oblast

Přírodních materiálů si velice vážíme, proto existuje typ obydlí, kde jsme schopni vyrobit vše právě z přírodního materiálu. Obydlí může vypadat zvenku i zevnitř jako dřevěné. Právě tento materiál je příjemný, hřejivý a elegantní. Snadno se snoubí i do moderních prostor, takže pokud budete chtít třeba bílou kuchyňskou linku s moderními prvky, jistě do této kombinace snadno zakomponujete i elegantní a hřejivý podtón přírodního materiálu ať už dekoru světlé nebo tmavší barvy.

Některé objekty se dají také zkolaudovat, takže v podobném obydlí můžete bydlet buďto krátkou chvíli, například je toto obydlí vhodné pro využití přechodného bydlení, ale můžete jej zvolit také na trvalé bydlení a užívat si vlastní, krásnou domácnost jako novou po mnoho dalších let. Bez problémů a bez nežádoucích sousedů za zdí. Jakmile zkolaudujete, můžete v obydlí bydlet na stálo.