Děti

Skleněné zábradlí

Každý z nás má jiný vkus a líbí se mu něco jiného. To stejné platí při výběru zábradlí, či čehokoliv jiného. Jestliže se rozhodujete, že vyměníte stávající zábradlí za nové, tak se zaměřte, kam budete instalovat zábradlí a také jaký máte nábytek, či okolní prostory. Zábradlí by mělo zapadat k již stávajícímu interiéru a mělo by ho doplňovat. V dnešní době je nejčastější zábradlí skleněné, které nejen moderně vypadá, ale také není náročné na údržbu.

zábradlí (5)

Skleněné zábradlí je moderní verze zábradlí, se kterým se můžete potkat v obchodních domech, nebo v kancelářích. Oblíbené je však i v nově postavených domech a hodí se jak do vnitřních prostorů, tak do těch venkovních. U skleněného zábradlí si můžete vybrat čirost skla, ta může být mléčná, kouřová, či barevná. Skleněné zábradlí se i často kombinuje s jiným materiálem. Nejčastěji však s ocelí, či se dřevem. Kombinace se týká převážně sloupků a madel. Pokud zvolíte dřevo, tak spíše do vnitřních prostorů, protože je náchylné na klimatické změny. Ocel můžete samozřejmě zvolit i do venkovních prostorů, po ošetří, vydrží dlouhé roky. Skleněné zábradlí není ani nijak náročné na údržbu. Stačí ho vždy otřít mokrým hadrem, nebo zvolit nějaký speciální přípravek na leštění skla.

zábradlí (6)

Firma kmkdesign, se však nevěnuje pouze skleněnému zábradlí, ale věnuje se všem druhům. K vidění jsou na webových stránkách, kde najdete veškeré zábradlí, které firma instalovala u klientů. Navíc se věnuje kompletní kovovýrobě a také stříškám, schodům a zástěnám. Na webových stránkách také najdete podrobný ceník za jejich výrobky a také kontakt na firmu, abyste jí mohli oslovit.

Pokud budete tedy potřebovat zábradlí, schodiště, ne střížku před vchodové dveře, nebo nad balkón, tak oslovte právě je. Zaručeně se vám bude konečný výrobek líbit a vy budete určitě spokojeni.