Nákupy

Bezsacharidová dieta

Proč hubnout?

Mnoho z nás musí denně čelit problémům týkajících se našeho těla. Ne vždy s ním jsme zcela spokojeni. Musíme snášet kritické poznámky z řad našeho okolí. Není vůbec snadné potýkat se se světem, když na to nemáme dost vysoké sebevědomí. To je důvod, proč se řada lidí rozhodne se svým tělem pracovat. Nesmíme také zapomenout na zdravotní důvody. Nadváha je nepříjemná záležitost, která může zkomplikovat spoustu nemocí. Nebo je také zapříčinit.

zelenina zdraví

Správná cesta ke zdravému tělu

Existuje ne jedna „osvědčená“ rada či dieta, podle které je zhubnutí zcela snadné a naprosto bez námahy. Bohužel tyhle rady buďto nefungují, způsobí více škody, nežli užitku, nebo se po jejich vysazení tělo navrátí do původního stavu. Podstatná je kombinace sportovního vyžití s vhodnou stravou.

Bezsacharidová dieta

Bezsacharidová dieta (nebo chcete-li proteinová dieta či ketodieta) je pro naše tělo a organismus velmi šetrná. Zakládá se na principu co největšího omezení sacharidů a naopak doplnění proteinů. Proteiny se postarají o co největší úbytek tukových zásob. Základem je rozdělit jídlo do více menších porcí, zaměřit se na povahu vašeho jídelníčku a konzumovat pouze kvalitní zdravé potraviny.

Proteinová dieta. Kde vzít proteiny?

Bezsacharidovou dietu je vhodné doplnit o kvalitní zdroj proteinů. Ten můžete získat prostřednictvím společnosti Goodly, která nabízí proteinové nápoje. Drinky můžete zakoupit různých příchutí, jsou lahodné a především účinné. Obsahují proteiny, které napomáhají při procesu hubnutí.

cvičení cviky

K dokonalému tělu stačí pouze dieta?

Vedle bezsacharidové diety je potřeba, aby vaše tělo mělo dostatek zdravého pohybu. S pomocí cvičení dokážete ze svého těla odbourat nežádoucí látky a naopak vybudovat svalovou hmotu. Cvičení vám nepomůže jen od nadbytečných kil, ale také od bolestí zad, krční páteře či hlavy. Vhodným zakončením každého tréninku je konzumace proteinového nápoje.