Vybíráme levnou postel

Spánkem strávíme třetinu našeho života, a proto je velice důležité přistupovat k výběru postele svědomitě a s maximální pozorností. Ne vždy ale platí, že dražší postel je i kvalitnější. Pokud právě přemýšlíte o nákupu nové postele, neboť ta vaše má svá nejlepší léta dávno za sebou, ale zároveň nechcete či nemůžete investovat přemrštěné částky, nechte se inspirovat dnešním článkem, ve kterém vám poradíme, jak si správně vybrat postel v cenově přijatelných sférách.

Postel nemusí plnit pouze jedu úlohu, některé vám navíc nabídnou úložný prostor nebo různé možnosti rozložení. Tím že zastanou i jinou funkci tedy ušetříte za jiný kus nábytku, který tím pádem už kupovat nemusíte.

Postel s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem vám mohou nabídnout nejen komfortní, plnohodnotný příjemný spánek, ale zároveň šikovný prostor navíc, který především v ložnici, kde je třeba uložit spoustu věcí od povlečení po peřiny, zaručeně oceníte. Pokud kromě kvalitního odpočinku od své postele očekáváte i něco navíc, je tento typ postele, která se dá sehnat za opravdu rozumné peníze, tou pravou volbou právě pro vás!

Postel s přistýlkou

Tento typ postele je oblíbený nejen v menších bytech, ale především v dětských pokojích, kde musíte na malém prostoru vytvořit místo pro spaní pro dvě a více dětí. Aby si přes den děti měly kde hrát a v hraní jim nepřekážela postel, je velice rozumné pořídit právě postel s přistýlkou, která je během dne složená a rozložíte ji jen na noc.

Rozkládací postel

Rozkládací postele jsou pro svou multifunkční konstrukci žádaným kusem nábytku. O jejím pořízení často uvažují především ti, kteří řeší nedostatek prostoru. Tento problém rozkládací postel hravě vyřeší. Rozkládací postele oceníte i ve chvíli, kdy se u vás návštěva rozhodne zdržet přes noc, neboť ji vždy budete mít kam uložit, aniž byste ji nutili strávit noc na zemi. Potřebujete-li skloubit sedací a spací nábytek, není nad čím váhat – rozkládací postel tento problém šikovně vyřeší za vás!

Patrová postel

Patrové postele jsou oblíbené především u majitelů menších bytů, kteří musí počítat každý centimetr. Pokud jste i vy nuceni umístit do malého prostoru spoustu věcí – a především postel – neměli byste nad možností v podobě patrové postele příliš dlouho váhat. Patrová postel nabízí pohodlný spánek, ale zároveň ušetří spoustu místa, kterého v malých panelákových bytech není nazbyt.

Levná postel z palet

Slyšeli jste již o kreativním způsobu, jak si doslova za pár korun vytvořit příjemné místo pro komfortní spánek? Řeč je o posteli z palet, jež si získává oblibu u stále většího počtu lidí. Tato varianta vás nepřijde na vysoké peníze a přistoupíte-li k ní s trochou nápadu, vznikne vám v ložnici originální místo nejen pro spánek, ale i odpočinek. Velice oblíbenou variantou je postel z palet osvětlená LED svítidly.

Mohlo by se vám líbit...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *