Mýty a pravda o augmentaci

Zvětšení poprsí patří dnes suverénně mezi ty nejčastěji žádané zákroky v ordinacích plastických chirurgů. Pro něžné pohlaví velikost ňader zůstává velmi citlivým tématem a nejedna zatouží po poněkud výraznějším dekoltu. Současně však mnoho žen odradí série polopravd a mýtů, které kolují o silikonových implantátech, jež reprezentují dodnes nejvyhledávanější metodu, jak si k plnějším ňadrům pomoci. Pojďme se na některé z nich podívat.

Mýty a pravda o augmentaci

Poznají se silikonové implantáty? Na dotek rozhodně nikoli, studená díky dnes moderním používaným výplním prsa nejsou, jak se často traduje. Budou-li vypadat nepřirozeně, to lze klást za vinu především velikosti vybrané neúměrně k postavě budoucí majitelky „nových” ňader. Sami plastičtí chirurgové již dnes vyznávají trend přirozenosti, takže dopřejte pozornost tomu, co vám lékař říká. Optimálního výsledku citlivě korespondujícího s vaším vzhledem dosáhnete tehdy, když se vám podaří navzájem představy sladit.

Teze, že silikony pípají na letištích během kontroly na detektoru kovů, patří spíše k těm úsměvnějším a pravda to samozřejmě rovněž není.

Je to operace čili zásah do těla, to znamená riziko

Mohou se přirozeně objevit komplikace jako krvácení nebo infekce, které nelze dopředu odhadnout. Toto se však děje pouze v malém procentu případů. Obtíže jako dočasná ztráta citlivosti samy odezní postupem času spolu s dalšími doprovodnými příznaky hojení, mezi něž patří modřiny, otoky atd.

Silikony představují pro tělo dnes již přirozenou záležitost, přítomnosti cizorodého tělesa se není potřeba bát, jedná se o speciální medicínský silikon, který nevyvolává žádnou reakci. Nehrozí vám s nimi riziko rakoviny, na toto téma proběhly rozsáhlé studie, které zvýšený výskyt této choroby nikdy neprokázaly.

Implantáty rozhodně nemohou při běžném životě prasknout, a to ani při sportu. Rozhodně jakékoli pohybové aktivity coby majitelka implantátů zakázány nemáte. Zcela výjimečně k tzv. ruptuře dojde například při autonehodě. Ani tento stav, byť samozřejmě vyžaduje podstoupit výměnu, není pro pacientku ohrožující na zdraví nebo snad na životě.

Proč zvolit pro zvětšení prsou kliniku Altos Praha?

Dbáme na to, abychom vám zajistili ve všech směrech špičkovou péči. Zkušeným personálem počínaje, neboť přesnost a pečlivost chirurga v rámci správného rozměření řezu je přímo úměrná  výslednému efektu, přes moderní technologie a postupy konče nejmodernějšími materiály.

Pro augmentace používáme implantáty největšího evropského výrobce Eurosilicone, který jich na trh dodal během svojí existence už tisícovky pro mnoho spokojených pacientek. Současně s ní můžeme pro dosažení maximálního efektu provést zároveň i modelaci poprsí. Tu pravou velikost a optimální postup operace s vámi předem vyřeší plastický chirurg v rámci konzultace.

Mohlo by se vám líbit...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *