Luxusní bavlněné povlečení = dokonalý spánek

stellaateliers_luxusni_-_Povleceni_CALIBRINecítíte se ve své posteli tak, jak byste chtěli? Máte sice kvalitní matraci a krásnou novou postel, ale pořád vám něco chybí? Možná jen potřebujete něco změnit. Něco, co vás ani nenapadlo. Nenastal čas rozloučit se se starým povlečením a zakoupit nové, které vám zajistí dokonalé pohodlí? Díky luxusnímu povlečení se budete do postele těšit a odpočinek se konečně stane opravdovou radostí. Pokud chcete opravdu kvalitní povlečení, vyzkoušejte luxusní bavlněné povlečení od Stella Ateliers s.r.o.. Uvidíte, že nebudete litovat. Výrobky této společnosti vynikají svou kvalitou a dokonalým zpracováním z těch nejprvotřídnějších materiálů. Navíc veškeré povlečení je velmi designově propracované a krásné. Až ho poprvé povlečete na své lůžkoviny, uvidíte a ucítíte ten rozdíl.

Jen ta nejlepší bavlna

Na výrobu bavlněného povlečení Stella Ateliers je použitá pouze 100 % bavlna nejvyšší kvality. Používá se egyptská mako bavlna, která se ručně sbírá a obsahuje tak minimum rostlinného znečištění. Při zpracování se využívá princip super česané příze. V té byste nalezli maximálně 20 % výčesku z nezralých, polámaných nebo jinak poškozených vláken. Veškerá výroba podléhá odborné kontrole. Je tak garantována skutečně špičková kvalita při každém výrobním kroku. Díky těmto postupům a pečlivé výrobě s důrazem na vysokou kvalitu máte zaručeno, že bavlněné povlečení Stella je velmi příjemné a svůj vzhled si uchovává dlouhou dobu i po mnoha vypráních.

Typy bavlněného povlečení od výrobce Stella

stellaateliers_luxusni_Povleceni_COMOK sortimentu povlečení Stella patří i jerseyové úplety, které mají vysokou gramáž a jsou velmi oblíbené. Díky své zvláštní úpravě vynikají svou jemností a hebkostí. Navíc mají i mnoho praktických vlastností. Jsou barevně stálé a mají neměnný tvar. Jerseyové povlečení vám vydrží stejně krásné po dlouhé roky. Navíc má ještě jedno velké plus pro každého, koho nebaví žehlit. Jerseyové povlečení se totiž žehlit nemusí, protože se nemačká. Stačí ho jen dát do pračky, usušit a je hotovo.

Další tradiční a velmi oblíbenou součást sortimentu bavlněného povlečení Stella tvoří saténové tkaniny. Ty jsou vyrobeny také ze 100 % čisté egyptské česané bavlny. Jedná se o oboulícní úplet. Pomocí procesu mercerace se docílí dokonalého vzhledu. Mercerováním se mění tvar vláken, která při tomto procesu nabobtnají a zvýší se tak pevnost materiálu a barvivo se pevně zafixuje ve vláknech. Látka je jemná a měkká na dotek.

Módní a trendová kolekce 2014/2015

Společnost Stella Ateliers s.r.o. ví, že je třeba držet se moderních trendů, a proto ve své nejnovější kolekci nabízí různé materiály s exkluzivním vzhledem. Samozřejmě si stále udržuje nadstandardní kvalitu materiálů. Zakoupit můžete i tradiční květinové vzory, různé ornamenty, geometrické či abstraktní obrazce. Veškeré motivy bavlněného povlečení jsou k dostání v mnoha krásných barevných kombinacích. Určitě si i vy vyberete ten pravý luxus do vaší ložnice.

stellaateliers_luxusni_-_Povleceni_Como2Zakoupit můžete tyto tkaniny a pleteniny:

  • Mako Jersey
  • Mako Satén
  • Bavlněný satén
  • Bavlněný Jersey
  • Švýcarský prémium – satén
  • Mako satén
  • Mako – Brokát – Damašek
  • Mako damašek a hedvábí.

Mimo značky Stella si můžete koupit i povlečení značky Curt Bauer.

Mohlo by se vám líbit...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *