Jak vybrat manželskou postel, aby vyhovovala oběma partnerům?

Výběr manželské postele je pro mnohé běh na dlouhou trať. Není žádným tajemstvím, že ženy pro pohodlný a plnohodnotný spánek vyžadují něco trochu jiného, než muži. O to horší je shodnout se na konkrétní manželské posteli, která by ve všech směrech vyhovovala oběma partnerům. Stojíte i vy před výběrem manželské postele a nevíte si s tímto úkolem rady? Pak si přečtěte dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak při výběru nešlápnout vedle a dopřát nejen sobě, ale i vaší drahé polovičce skutečně jen to nejlepší!

Malá postel pro dva lidi není nic ideálního!

Chcete-li se kvalitně vypsat, musíte mít především dostatek prostoru. Bojovat s partnerem o každičký centimetr jistě není vaše představa ideálně strávené noci. Při výběru vycházejte z dispozičních možností vaší ložnice – čím více prostoru v ní máte, tím větší postel si můžete dolovit. K pohodlnému spánku potřebuje člověk alespoň 90 cm širokou postel, máte-li v ní spát dva, měla by manželská postel disponovat 180 cm na šířku.

Z čeho můžete vybírat?

Dostatek místa je sice důležitý, ovšem i kvalita samotné postele hraje důležitou roli. Víte, jaké máte možnosti a z jakých druhů manželských postelí můžete vybírat?

Manželská postel z masivu

Hledáte-li skutečně kvalitní manželskou postel, u které budete mít jistotu, že vám vydrží dlouhá léta, vsaďte na masivní dřevěnou konstrukci. Postele z masivu se vyznačují dlouhou životností, bytelností i příjemným vzhledem, díky kterému se postel stane ozdobou vaší ložnice.

Vodní postel

Láká vás představa spánku na vodní posteli? O jejích vlastnostech i přednostech se toho napsalo již mnoho, ovšem hledáte-li manželskou postel, nechte si o vodní variantě raději jen zdát. Proč? Věřte, že byste v noci cítili každý partnerům pohyb. A to pro kvalitní spánek ve dvou není příliš ideální.

Postel s nebesy

Zaujala vás postel s nebesy? Evokuje pocit romantiky a představa, že do ní každý večer ulehnete po boku vaší drahé polovičky, je jistě lákavou vidinou. S kvalitou spánku ale nemají vzhledově přitažlivá nebesa nic společného. Jsou tam víceméně jen z estetického hlediska.

Mohlo by se vám líbit...


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *